Szukaj na tym blogu

środa, 29 kwietnia 2015

Wspólne dzierganie i czytanie 75

* Jedną z największych moich pasji jest robienie na drutach. Próbuję to połączyć z przyjemnością czytania. Co tydzień będę zamieszczała jedno zdjęcie przedstawiające moją aktualną robótkę (robótki) i czytaną książkę.
Bardzo też lubię zaglądać na wasze blogi, by dowiedzieć się nad czym aktualnie pracujecie i co czytacie. Podzielicie się ze mną swoimi pasjami.

Zapraszam w każdą środę na wspólne dzierganie i czytanie. *


Bardzo Wam serdecznie dziękuję za życzenia pod zeszłotygodniowym wpisem odnośnie mojej ręki. Z ręką już lepiej, ale głównie dlatego, że prawie w ogóle nie dziergam. Sukienka, o której wspominam już od kilku tygodni wciąż w powijakach właśnie z powodu ręki. 

A czytam "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" i myślę, że będzie to bardzo szybka lektura, a potem jeszcze z chęcią obejrzę sobie film dla przypomnienia. 

" Ilu z nich udało się dokonać choć odrobinę z tego, do czego byli zdolni, zanim zorientowali się, że jest już za późno? Czy w pogoni za wszechwładnym bogiem sukcesu ... nie pogubili swoich chłopięcych marzeń? Trzeba wam wiedzieć, że większość z tych dżentelmenów użyźnia teraz ziemię pod cmentarnymi żonkilami!"

A wy, podążacie za swoimi młodzieńczymi marzeniami, czy już zapomniałyście o nich? 

Zapraszam serdecznie na 

  

   


   PS. Jeśli podobał Ci się ten post, bardzo proszę udostępnij go na facebooku lub w google+ lub twitnij - wystarczy kliknąć w którąś z ikonek poniżej tego wpisu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Serdecznie dziękuję za komentarz!