Szukaj na tym blogu

sobota, 2 maja 2015

Sobotnie link party u MaknetyZasady zabawy:

Jeśli tylko macie ochotę możecie dodać link do JEDNEGO  lub DWÓCH wpisów z minionego tygodnia, które uważacie za ciekawe.
♥ Może napisałyście tutorial, sfotografowałyście skończoną robótkę lub ugotowany obiad, a może napisałyście ciekawy artykuł na dowolny temat i chciałybyście zaprezentować go również osobom odwiedzającym mojego bloga. 
♥ Wystarczy dodać link pod tym postem klikając w niebieski przycisk "Add Your Link"
♥ Zapraszam serdecznie do zaglądania do osób, które biorą udział w linkowaniu i pozostawianiu komentarzy. ******************************************************


Dziękuję bardzo  osobom, które biorą udział w mojej linkowej zabawie i dodały posty tydzień temu i pragnę wszystkim pokazać  jakie cudowne rzeczy zrobiły lub zaprosić raz jeszcze do przeczytania napisanych przez nie artykułów.

  


oraz zaprosiła na Szopową rozdawajkę w związku z otwarciem jej nowego włóczkowego sklepu 


A Janielka wydziergała fajną bluzeczkę z ciekawym ażurem na bokachA A.Bo przedstawiła nam dwukolorowy beret.Brahdelt uszyła świetną sukienkę (zazdroszczę jej wytrwałości i talentu)Ewa z bloga Domowy kołowrotek zaprosiła nas na spacer po Cieszynie byśmy mogły podziwiać cieszyńskie magnolie.a Anetta na zwiedzanie Czufu-kalePoza tym na uwagę zasługuje blog prowadzony przez Monotemę "Koty blogują",
dzięki któremu będziecie mogli dowiedzieć się o potrzebujących zwierzętach i jak im pomóc. 

Beata z Vademecum blogera napisała bardzo fajny post dla czekoladoholików, czyli 10 powodów dla których warto poprawiać sobie humor czekoladą.  

I jeszcze wpis Introwertyczki na temat parsowania linków, coś o czym nie miałam pojęcia, a zawsze może się przydać, gdy chcemy zapraszać na naszego bloga. 

Jeśli zaś przegapiliście, któryś z moich wpisów, to serdecznie zapraszam na post o tym jak zrobić bardzo prosty banerek w PicMonkey
a także na cotygodniowe spotkanie z cyklu Wspólne dzierganie i czytanie, 
a także na wpis o tym co zrobić, by więcej czytać. 

A teraz zapraszam Was serdecznie do wstawiania własnych linków.


   


   

PS. Jeśli podobał Ci się ten post, bardzo proszę udostępnij go na facebooku lub w google+ lub twitnij - wystarczy kliknąć w którąś z ikonek poniżej tego wpisu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Serdecznie dziękuję za komentarz!