Szukaj na tym blogu

środa, 1 lipca 2015

Wspólne dzierganie i czytanie 84

* Jedną z największych moich pasji jest robienie na drutach. Próbuję to połączyć z przyjemnością czytania. Co tydzień będę zamieszczała jedno zdjęcie przedstawiające moją aktualną robótkę (robótki) i czytaną książkę.
Bardzo też lubię zaglądać na wasz blogi, by dowiedzieć się nad czym aktualnie pracujecie i co czytacie. Podzielicie się ze mną swoimi pasjami.

Zapraszam w każdą środę na wspólne dzierganie i czytanie. *

Szczygieł Donna Tartt i dzierganie na drutach


Jeśli chodzi o robótki to rękę zarzyna zrobienie kilku oczek, więc nie ma zbytnich postępów.

Jeśli zaś chodzi o czytanie to na razie porzuciłam "Wałkowanie Ameryki" - książka nie jest zła, ale za dużo statystki jak dla mnie, niektóre rozdziały czyta się całkiem przyjemnie, wiadomości z innych wylatują z głowy szybciej niż zdążę skończyć czytanie jednego zdania. 

Porzuciłam "Wałkowanie Ameryki" na rzecz "Szczygła" i jest to jedna z tych książek, od których ciężko się oderwać, nawet jeśli czytanie wprowadza w stan zaniepokojenia. Cały czas gdy czytam czuję taki lekki lęk, obawę (czuję to nawet wtedy, gdy nie czytam książki, a tylko o niej myślę). I z jednej strony chciałabym już wiedzieć jak się ta historia rozwinęła i zakończyła, a z drugiej strony nie chcę siebie samej pospieszać, chcę chłonąć tę niezwykła atmosferę, cieszyć się każdym słowem. Niezwykle podoba mi się sposób budowania napięcia, tworzenia tej historii, poznawania życia bohatera i jego rodziny. 

"Szczygieł" Donny Tartt to jedna z 10 moich grubych lektur na lato.

A wy co czytacie i kraftujecie? Zapraszam na 


   
   

PS. Jeśli podobał Ci się ten post, bardzo proszę udostępnij go na facebooku lub w google+ lub twitnij - wystarczy kliknąć w którąś z ikonek poniżej tego wpisu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Serdecznie dziękuję za komentarz!